www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: budowa sali sportowej

Opublikowano 2019-04-18 14:51:49. Artykuł wyświetlono: 469 razy.

Trwa budowa Sali sportowej w Koszelewach w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292”. Odebrano już prace związane z murowaniem ścian działowych, ociepleniem stropów oraz wykonaniem pokrycia dachu.

Celem inwestycji jest udostępnienie uczniom infrastruktury sportowej, która pozwoli na poprawę realizacji podstawy programowej w zakresie wychowania fizycznego oraz stworzy warunki do rozszerzenia oferty edukacyjnej szkoły w zakresie wychowania fizycznego oraz zajęć pozalekcyjnych. Budowa nowego obiektu sprawi, że zajęcia wychowania fizycznego staną się bardziej przyjemne i atrakcyjne zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i mieszkańców.

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu, obiekt zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt sportowy, m. in. stół do tenisa, atlas do ćwiczeń, skrzynię, bieżnię ruchomą, materace i ławeczki. Sala sportowa będzie posiadała zaplecze socjalne wyposażone w toalety, przebieralnię, przedsionek oraz natryski dla dziewcząt i chłopców.
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka