www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: świąteczna zbiórka żywności

Opublikowano 2011-12-13 13:15:12. Artykuł wyświetlono: 3262 razy.

W dniach 2 - 4 grudnia Bank Żywności w Olsztynie zorganizował zbiórkę żywności w sklepach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zebrana żywność tuż przed Świętami Bożego Narodzenia trafi do najbardziej potrzebujących osób.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach uczestniczyli w tej akcji już po raz trzeci. W zbiórce żywności uczestniczyło 37 uczniów - wolontariuszy i 7 nauczycieli, którzy sprawowali nad nimi opiekę. Wolontariuszom udało się zebrać 120 kg produktów żywnościowych, które trafią do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Mario" w Lidzbarku.  Wolontariusze i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Koszelewach składają podziękowanie wszystkim mieszkańcom Koszelew i okolic, którzy dołożyli się do zbiórki.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka