Koszelewy: Zagrali dla Małgosi po raz szósty

Opublikowano 2018-09-04 08:01:50. Artykuł wyświetlono: 2399 razy.

W sobotę, 1 września o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się Turniej Charytatywny pn. „Gramy dla Małgosi”, w którym udział wzięło sześć drużyn: SR-BUD Gralewo, Z.U.L. MKS Tęcza, Seksiaki, Wigwałd, United Pierławki, Drewno Kickers.

Turniej, który został zorganizowany przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych” we współpracy z Gminą Rybno, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Szkołą Podstawową w Koszelewach rozegrany został systemem „każdy z każdym” I x 12 minut. Przedstawiamy wyniki oraz tabelę końcową:

I kolejka:

SR-BUD Gralewo – Z.U.L. MKS Tęcza 1:3
Drewno Kickers – Wigwałd 3:0

Tabela końcowa:
1.Seksiaki (12:2) 13 pkt.
2.Drewno Kickers (6:1) 10 pkt.
3.Z.U.L. MKS Tęcza (9:4) 9 pkt.
4.Pierławki United (5:6) 7 pkt.
5.SR-BUD Gralewo (3:8) 2 pkt.
6.Wigwałd (1:15) 1 pkt.

Podsumowania turnieju dokonał Sylwester Kasprowicz – przewodniczący grupy młodzieży „W Rękach Młodych”, a nagrody wręczali sponsorzy: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radny Gminy Rybno – Dariusz Tara, Dyrektor SP w Koszelewach – Barbara Kornelska. - Podziękowania należą się także prezesowi Zakładu Usług Leśnych – Janowi Rozentalskiemu, a także członkom grupy „WRM”: Klaudii Wiśniewskiej, Ewelinie Deptule, Zuzannie Knozowskiej, Łukaszowi Piórkowskiemu, Krzysztofowi Sobotce oraz Dawidowi Boguskiemu. Dziękujemy także kierowniczce OSiR-u Hannie Bem, wszystkim drużynom, kibicom oraz Pani Hannie Karczewskiej i Małgosi za przybycie na VI turniej charytatywny w piłkę nożną – podsumowuje Sylwester Kasprowicz.

Można dokonywać wpłat darowizn na konto Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” dla Małgosi: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 z dopiskiem: 18431 Karczewska Małgorzata Joanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Z góry bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz