www.gminarybno.pl

Drukuj

Mecz dla Zosi

Opublikowano 2015-06-16 09:55:08. Artykuł wyświetlono: 1786 razy.

W piłkarskim pojedynku zmierzyły się w niedzielę (14 czerwca), na boisku wielofunkcyjnym w Płośnicy, reprezentacje Rady Gminy Płośnica i Rady Gminy Rybno. Towarzyski mecz piłki nożnej zakończył się wynikiem 3:2 dla radnych Gminy Rybno.

 

Drużyna Rady Gminy Płośnica grała w składzie: Jerzy Duda – na bramce, Zbigniew Skonieczek, Stanisław Dudek , Krzysztof Kornelski, Damian Lemański, Jerzy Miler, Marek Nowakowski, Piotr Trąmpczyński, Sebastian Zawadzki. Radni zaprosili do gry Wójta – Krzysztofa Groblewskiego, który był kapitanem drużyny.

Skład reprezentacji Rady Gminy Rybno: Sylwester Kasprowicz – na bramce, Grzegorz Rozentalski, Waldemar Reszka, Dariusz Tara, Andrzej Kopański, Robert Gawryński i kapitan drużyny Wójt Tomasz Węgrzynowski.

Choć mecz był towarzyski, a zespoły walczyły dla Zosi, to emocji nie brakowało.

Trzy bramki dla zwycięzców zdobyli: radny Dariusz Tara, Robert Gawryński i Bogdan Kopański. Dwa gole dla pokonanych strzelili: radny Damian Lemański i Wójt Gminy Krzysztof Groblewski.
Obie drużyny z rąk Wójta Gminy Płośnica Krzysztofa Groblewskiego odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy.
Radne Gminy Płośnica Pani Bernadeta Kępka i Mirosława Żuchowska przygotowały dla wszystkich mały poczęstunek w formie ciasta oraz chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym.

- W imieniu Zosi dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w meczu.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka