www.gminarybno.pl

Drukuj

Otwarcie placówek wsparcia dla seniorów

Opublikowano 2021-06-10 12:02:16. Artykuł wyświetlono: 495 razy.

W dniu 7 czerwca 2021r. odbyło się oficjalne otwarcie placówek wsparcia dla seniorów: Dziennego Domu Senior + w Rybnie oraz Klubu Senior + w Tuczkach.

Dzienny Dom Senior + w Rybnie swoją działalność rozpoczął w 2020r. Jednak z uwagi na panującą pandemię wirusa COVID-19, dopiero w tym roku można było zorganizować taką uroczystość.

Obchody swoją obecnością uświetnili: Poseł RP Pan Robert Gontarz, Senator RP Pani Bogusława Orzechowska, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Artur Chojecki, Starosta Powiatu Działdowskiego Pan Paweł Cieśliński, Wójt Gminy Rybno Pan Tomasz Węgrzynowski, Skarbnik Gminy Rybno Pani Zdzisława Kanicz, Sekretarz Gminy Rybno Pani Jolanta Jendrycka, Przewodniczący Rady Powiatu Działdowskiego Pan Michał Struzik, Radny Powiatu Działdowskiego Pan Janusz Kaczmarek, Radna Powiatu Działdowskiego Pani Grażyna Kamińska oraz Przewodniczący Rady Gminy Rybno Pan Piotr Kornatowski.

Ksiądz Dziekan Janusz Kowalski poświęcił DD Senior+ w Rybnie, natomiast ksiądz kanonik Marian Zbrojski dokonał poświęcenia Klubu Senior + w Tuczkach.

Seniorzy z Rybna i Tuczek przygotowali krótki występ artystyczny, przy którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i aktorskie.Zaproszeni goście otrzymali własnoręcznie wykonane przez Seniorów drobne upominki.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka