Zbieramy na wózek elektryczny dla Jakuba! – weź udział w naszej słodkiej akcji

Opublikowano 2023-03-24 14:10:40. Artykuł wyświetlono: 233 razy.

Grupa młodzieży „W Rękach Młodych” oraz Stowarzyszenie „Żabianka” serdecznie zaprasza na akcję charytatywną pn. „Słodka cegiełka dla Jakuba”!

Jakub od urodzenia cierpi na zanik mięśni Ducheenea, dlatego też pomożemy choć trochę pomóc mu zebrać potrzebne środki na zakup nowego wózka elektrycznego.

Przygotujemy razem z naszymi patronami 360 cegiełek. W każdym opakowaniu w formie cegiełki znajdziecie trzy pyszne rogaliki, pyszną babeczkę oraz soczek. Każdą cegiełkę będzie można kupić za 10 zł. Cztery formacje połączyły siły aby upiec łącznie 1080 rogali oraz 360 babeczek – Klub Seniora w Jeglii, Klub Seniora w Rybnie, Lokalne Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Żabinach – mamy tam swoich koordynatorów, którzy będą nadzorować przebieg całej akcji: Bożenę Lewicką, Iwonę Serokę, Mariolę Dombrowską oraz Jolantę Rososińską. Dziękujemy serdecznie seniorom oraz koordynatorom za ich wielką pomoc! Razem możemy więcej! <3 Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup wózka elektrycznego dla Jakuba z Żabin.

Gdzie znajdziecie nasze cegiełki?

- 04.04 w Szkole Podstawowej w Żabinach, Hartowcu i Koszelewach
- 05.04 w Szkole Podstawowej w Rumianie i Rybnie, Przedszkolu i Zespole Szkół w Rybnie
* dziękujemy serdecznie szkołom za przyłączenie się do naszej akcji!

Nasi wielcy Patroni:
- Klub Seniora w Jeglii
- Klub Seniora w Rybnie
- Lokalne Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach
- Ochotnicza Straż Pożarna w Żabinach
- Agencja Reklamy Anire, Anita Ziółkowska, która stworzyła dla nas ten piekny plakat!
- Stowarzyszenie „Żabianka” oraz Gmina Rybno, którzy zakupili odpowiednie produkty do produkcji dobra!
- Serwis informacyjny – Syla, który objął patronat medialny nad tą akcją!

Cały projekt koordynować będą: Sylwester Kasprowicz i Grzegorz Rozentalski – członkowie grupy „W Rękach Młodych” oraz Stowarzyszenia „Żabianka”