www.gminarybno.pl

Drukuj

Ruszyła przebudowa drogi Rumian-Naguszewo

Opublikowano 2020-03-20 16:05:17. Artykuł wyświetlono: 512 razy.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Operacja pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 185039N Rumian – Naguszewo”, mająca na celu poprawę dostępności komunikacyjnej w Gminie Rybno poprzez przebudowę odcinka drogi gminnej nr 185039N na długości około 2850m, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”
operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 


Wykonawca - firma drogowa PRDI Mława rozpoczęła „Przebudowę drogi gminnej nr 185039N Rumian – Naguszewo”. Do czerwca powstanie nowa droga asfaltowa o długości 2,85 km. Przez okres budowy będą na tym odcinku utrudnienia.

Uzbrójmy się w cierpliwość i wyrozumiałość, ażeby później było lepiej. Życzmy Wykonawcy jak najmniej kłopotów w tej trudnej obecnie sytuacji
i jak najszybszego ukończenia budowy.

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka