Rybno: podpisanie umowy na realizację inwestycji Senior+

Opublikowano 2019-08-21 15:06:19. Artykuł wyświetlono: 1678 razy.

W dniu 21.08.2019 r. odbyło się podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior +” w m. Rybno.

W podpisaniu umowy uczestniczyli przedstawiciele Gminy: Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno, Zdzisława Kanicz – Skarbnik, Artur Żyłka – Kierownik referatu UG, Piotr Kornatowski – Radny Gminy Rybno, Sylwester Kasprowicz – Radny Gminy Rybno, Henryk Wiśniewski – Sołtys Sołectwa Rybno oraz Wykonawcy: Firma Usługowo-Handlowa Adam Malinowski z siedzibą w Rybnie, ul. Wyzwolenia 42 oraz firma AZDATA Cezary Leszczyński z siedzibą w Lidzbarku, ul. Jeleńska 5/28.

Firma Usługowo-Handlowa Adam Malinowski odpowiedzialna jest za wykonanie robót remontowo-budowlanych, a firma AZDATA Cezary Leszczyński za dostawę i montaż wyposażenia.

Po podpisaniu umowy nastąpiło przekazanie placu budowy Wykonawcom na podstawie sporządzonego protokołu.

Łączna wartość inwestycji wynosi 454.833,59 zł. Termin realizacji 29 listopada 2019 r.

Fot. Sylwester Kasprowicz