www.gminarybno.pl

Drukuj

Spotkanie integracyjne Stowarzyszeń

Opublikowano 2017-11-02 08:05:40. Artykuł wyświetlono: 1846 razy.

W niedzielę, 29 października o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie z okazji Europejskiego Dnia Seniora odbyła się impreza sportowo – rekreacyjna pod hasłem „Łączymy Pokolenia” zorganizowana przez OSiR w Rybnie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Spotkanie otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanną Bem i Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno – Danutą Zdunek. Udział w zawodach wzięło 6 drużyn: Klub Seniora w Iłowie, Dom Seniora „Wigor” w Lidzbarku, Klub Seniora w Płośnicy, Stowarzyszenie „Kraina Srebrnych Łąk”, Stowarzyszenie „Żabianka” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Zespoły rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach indywidualnych i drużynowych: rzut lotką, rzut do kosza, strzał na bramkę, rzut kaloszem, bieg z jajkiem, bieg i rzut woreczkiem. Tego dnia wyniki nie były ważne, ważna była integracja oraz wspólna zabawa wszystkich uczestników imprezy z okazji Europejskiego Dnia Seniora. W organizacji zabawy pomagali: pracownicy OSiR-u, harcerze z Zespołu Szkół w Rybnie oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rybnie Krzysztof Anisiewicz oraz trener GSZS Delfina Rybno – Karol Rykaczewski.

Każdy uczestnik zabawy otrzymał z rąk Wójta Gminy Rybno oraz Kierownik OSiR-u pamiątkowy medal, a drużyny piękne puchary i upominki. Później zawodnicy integrowali się przy wspólnym poczęstunku.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz

Kierownik OSiR w Rybnie - Hanna Bem składa serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Działdowie za wsparcie finansowe oraz wszystkim uczestnikom, kibicom, sędziom za przybycie i mile spędzony czas .
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka