www.gminarybno.pl

Drukuj

Truszczyny: Świniarc wygrał turniej parafialny

Opublikowano 2018-09-04 08:05:09. Artykuł wyświetlono: 702 razy.

W niedzielę, 2 września o godz. 15:00 na boisku trawiastym w Truszczynach odbył się Parafialny Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły cztery drużyny: Truszczyny, Zwiniarz, Łążyn i Świniarc.

Turniej otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z jednym z organizatorów – Pawłem Kuczyńskim. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Truszczyny okazałaby się wsią bardzo gościnną i jako gospodarze zawodów pozwoliły gościom zająć wyższe miejsca. W klasyfikacji końcowej Świniarc zajął pierwsze miejsce, Łążyn drugie i Zwiniarz – trzecie. Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród dokonali w/w Wójt Gminy Rybno, Paweł Kuczyński oraz Sołtys wsi Łążyn – Joanna Krajewska. – Podziękowania za pomoc w organizacji należą się Ks. Proboszczowi Parafii Zwiniarz – Pawłowi Figurskiemu, Kole Gospodyń Wiejskich w Truszczynach, Ochotniczej Straży pożarnej w Truszczynach, Sołtys – Maryli Kozłowskiej oraz Radzie Sołeckiej.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka