www.gminarybno.pl

Drukuj

Wybrano sołtysów i rady sołeckie

Opublikowano 2015-03-05 14:27:47. Artykuł wyświetlono: 3086 razy.

Zakończyły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze w Sołectwach Gminy Rybno, podczas których wybrani zostali sołtysi i rady sołeckie na kolejną czteroletnią kadencję.

Poniżej przedstawiono nazwiska sołtysów i członków rad sołeckich:

  • DĘBIEŃ: Sołtys - Grzegorz Januszewski,  Rada Sołecka - Arkadiusz Jastrzębski, Urszula Wilczewska, Ireneusz Kamiński, Paweł Łada i Wiesława Lenckowska
  • GRABACZ: Sołtys - Andrzej Jadanowski, Rada Sołecka - Elżbieta Śliwińska, Marek Szałła i Adam Tyburski
  • GRALEWO STACJA: Sołtys - Izabela Józefko, Rada Sołecka - Janusz Anzel, Karolina Ługowska i Elżbieta Trzeciak
  • GRĄDY: Sołtys - Mirosław Remus, Rada Sołecka - Agnieszka Wysocka, Robert Bartnicki, Mariusz Szymański, Agnieszka Bartwicka i Bogusław Muraszko
  • GRONOWO: Sołtys - Mirosław Mężykowski, Rada Sołecka - Tomasz Petrykowski, Damian Rybacki, Dorota Leliwa, Jan Rybacki i Adam Machulski
  • HARTOWIEC: Sołtys - Bogdan Kopański, Rada Sołecka - Halina Kowalska, Leszek Piotrowski, Krystyna Hartfelder, Tadeusz Sypuciński i Ewa Soboczyńska
  • JEGLIA: Sołtys - Ewa Sendobry, Rada Sołecka - Przemysław Labicki, Marcin Konicz, Anna Bielska, Jolanta Jarzembek i Marek Firański
  • KOPANIARZE/WERY: Sołtys - Józef Szraga, Rada Sołecka - Marek Kleist, Damian Widźgowski, Benedykt Wojciechowski, Czesław Mederski i Barbara Adamska
  • KOSZELEWKI: Sołtys - Marcin Modrzewski, Rada Sołecka - Barbara Mężykowska, Agnieszka Napiórkowska i Krystian Matusiak
  • KOSZELEWY: Sołtys - Adam Kasprowicz, Rada Sołecka - Grażyna Tara, Bogumiła Ankiewicz, Stanisław Janicki, Dariusz Tara i Roman Domżalski
  • NAGUSZEWO/GROSZKI: Sołtys - Mieczysław Łużyński, Rada Sołecka - Jan Rozentalski, Edward Radzimiński, Sylwia Rozentalska, Jacek Szulwic i Marcin Ruciński
  • NOWA WIEŚ: Sołtys - Kazimierz Napiórkowski, Rada Sołecka - Kinga Kozłowska, Lidia Węgrzynowska i Grzegorz Kleszczyński
  • PRUSY: Sołtys - Barbara Szulwic, Rada Sołecka - Rafał Czarnecki, Jan Fafiński i Piotr Szulwic
  • RAPATY: Sołtys - Robert Olszewski, Rada Sołecka - Dorota Lewicka, Robert Wiśniewski i Mariola Geszczyńska
  • RUMIAN: Sołtys - Teresa Świniarska, Rada Sołecka - Piotra Bojarowski, Dorota Modrzewska, Jolanta Bielecka, Paweł Bielecki i Elżbieta Rozentalska
  • RYBNO: Sołtys - Henryk Wiśniewski, Rada Sołecka - Jerzy Anczykowski, Robert Soboczyński, Roman Jaroszewski, Mieczysław Trzciński i Adam Wesołowski
  • SZCZUPLINY: Sołtys - Adam Bochno, Rada Sołecka - Sylwia Daszkiewicz, Włodzimierz Kłosowski, Daniel Laskowski, Zbigniew Węgrzynowski i Przemysław Wójcik
  • TRUSZCZYNY: Sołtys - Maria Kozłowska, Rada Sołecka - Jan Wąsiewski, Joanna Kozicka, Krzysztof Chwieśko, Paweł Kuczyński i Robert Szaj
  • TUCZKI: Sołtys - Elżbieta Nazar, Rada Sołecka - Janina Krasińska, Jadwiga Wieraszka i Ryszard Pogodziński
  • ŻABINY: Sołtys - Jolanta Kozłowska, Rada Sołecka - Marzena Gontarz, Żaneta Zdunek, Bożena Rozentalska, Ewa Józefowicz i Piotr Nazar

 




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka