www.gminarybno.pl

Drukuj

XVII Bieg Niepodległości

Opublikowano 2014-10-17 14:11:08. Artykuł wyświetlono: 3166 razy.

Gmina Rybno po raz siedemnasty organizuje w dniu 11 listopada bieg uliczny celem uczczenia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r.

UWAGA!

W dniu 11 listopada 2014 r. w Rybnie na ulicach: Wyzwolenia, Zajeziorna, Kościelna wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z "XVII Biegiem Niepodległości w Rybnie". Parking dla uczestników biegów zorganizowany będzie na ul. Ogrodowej (bazar).

Dzieci zgłaszane są przez: opiekuna pełnoletniego do komisji sędziowskiej, lub dziecko posiada pisemną zgodę rodzica/opiekuna przed rozpoczęciem zawodów na placu przy Komisariacie Policji od godz. 11:00 do 12:30. Młodzież i dorośli zgłaszają uczestnictwo osobiście do komisji sędziowskiej przed rozpoczęciem zawodów. Każdy uczestnik obowiązany jest do posiadania aktualnego świadectwa zdrowia lub oświadczenia obojga rodziców na temat braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w tego typu zawodach, oraz posiadania legitymacji , dowodu tożsamości do ewentualnej weryfikacji. W przypadku złych warunków pogodowych w dniu imprezy, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość skrócenia dystansu lub odwołanie biegu.

 

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka