www.gminarybno.pl

Drukuj

Zaproszenie na spotkanie w sprawie suszy

Opublikowano 2015-09-17 14:20:20. Artykuł wyświetlono: 792 razy.

Wójt Gminy Rybno

uprzejmie zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 23 września (środa) o godzinie 10.00 do Sali OSP przy Urzędzie Gminy Rybno ul. Lubawska 15 13- 220 Rybno na spotkanie informacyjne w sprawie szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym - SUSZĄ na terenie gminy Rybno z udziałem przedstawiciela Wojewody Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, przedstawiciela Warmińsko –Mazurskiej Izby Rolniczej w Olsztynie, przedstawiciela Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego w Olsztynie, a także posłów Pana Zbigniewa Babalskiego, Pana Leonarda Krasulskiego oraz Pana Krzysztofa Jurgiela.

Serdecznie zapraszamy !!!    
Wójt Gminy Rybno           
mgr inż. Tomasz Węgrzynowski
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka