Aplikacja Welskiego Parku

Opublikowano 2021-01-20 11:36:12. Artykuł wyświetlono: 680 razy.

Pod koniec 2020 roku powstała aplikacja Welskiego Parku Krajobrazowego. Jest ona bezpłatna i dostępna w trzech wersjach językowych (PL, DE, EN). Aplikacja zawiera m.in. szlaki piesze i rowerowe oraz wiele ciekawostek o Parku oraz jego faunie i florze.

Interesujące miejsca można umieścić w planerze i stworzyć wycieczkę po Parku. Dostępne są także dwa nowe questy – „wokół jeziora Kiełpińskiego” oraz „Las Nadwelski”.

Zapraszamy do pobierania: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audiotour.welski

Aplikacja powstała w ramach projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego pn. „Podniesienie standardu bazy technicznej i wyposażenia parków krajobrazowych województwa warmińsko-mazurskiego” który jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

źródło: welskipark.pl