Dostawa sprzętu medycznego

Opublikowano 2023-11-06 13:40:10. Artykuł wyświetlono: 247 razy.

W dniu 03.11.2023 r. odbył się odbiór inwestycji pn.: „Zakup niezbędnego wyposażania medycznego do rozbudowanego Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie” cz. I.

W ramach inwestycji zakupiono nowoczesny unit stomatologiczny wraz z radiowizjografią cyfrową z aparatem RTG wewnątrz ustnym za łączną kwotę 169 992,00 zł.

Łączna wartość dotacji celowej obejmującej zakup sprzętów medycznych dla pierwszej i drugiej części zadania wynosi 396.360,00 zł z rezerwy budżetu państwa, zaś wkład własny Gminy Rybno to kwota 99.782,00 zł.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie możliwe będzie świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie przy pełnym wykorzystaniu infrastruktury rozbudowanego ośrodka zdrowia w Rybnie.