Komunikat Dyrektora SPGZOZ w Rybnie

Opublikowano 2020-03-09 11:30:54. Artykuł wyświetlono: 3501 razy.

Komunikat Dyrektora SPGZOZ w Rybnie dotyczący wprowadzenia środków zapobiegawczych przeciw rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych.

Wprowadzamy nadzwyczajne środki zapobiegawcze przeciw rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych

MAKSYMALNE OGRANICZENIE KONTAKTÓW OSOBISTYCH PACJENT – PACJENT

REJESTRACJA ZDALNA
telefoniczna- od godz.7:30 - nr tel. 23 696 60 24; 23 696 68 33
internetowa – www.spgzozrybno.pl - zakładka rejestracja

TELEPORADY - w przypadkach gdy badanie lekarskie nie jest konieczne lekarze udzielają porad telefonicznych, podczas których możliwe jest wystawienie zwolnienia lekarskiego oraz recepty.

RECEPTY - składanie zapotrzebowania na leki drogą telefoniczną, koniecznie proszę podać aktualny nr telefonu , nie odbierać recept osobiście. O wystawionych receptach zostaną Państwo poinformowani natychmiast po ich wystawieniu.

WYNIKI BADAŃ - nie zgłaszać się osobiści po odbiór wyników badań. Wszystkie wyniki są konsultowane przez naszych lekarzy. O wynikach wymagających konsultacji lekarskiej zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

WIZYTY - przestrzegać wskazanych godzin przyjęć w celu zminimalizowania bliskiego kontaktu z innymi pacjentami .

BEZPIECZNE ZACHOWANIA PODCZAS POBYTU W PRZYCHODNI
zachowanie bezpiecznej odległości 1-1,5m
zachowanie szczególnej higieny mycia rąk oraz kichania w chusteczkę, którą natychmiast wyrzucamy do oznakowanego kosza z czerwonym workiem.

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Gminnego
Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie