Na kanale rzeki Wel powstanie kładka

Opublikowano 2022-03-21 14:56:00. Artykuł wyświetlono: 919 razy.

W dniu 21.03.2022 r. w Urzędzie Gminy Rybno podpisano umowę wykonania zadania pod nazwą: część I Kładka drewniana na palach w ramach inwestycji pn.: „Kładka na kanale rzeki Wel między msc. Grabacz-Tuczki”.

W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Rybno – Pan Tomasz Węgrzynowski, Inspektor Urzędu Gminy Rybno – Pani Anna Marek, Kierownik Nadzoru Wodnego w Nowym Mieście Lubawskim – Pan Tomasz Grzywacz, Sołtys wsi Grabacz – Pan Andrzej Jadanowski, Sołtys wsi Tuczki – Pani Elżbieta Nazar oraz Skarbnik Urzędu Gminy Rybno – Pani Zdzisława Kanicz.

Do końca czerwca bieżącego roku na kanale rzeki Wel między miejscowościami Grabacz – Tuczki powstanie drewniana kładka na palach. Wykonawcą robót będzie firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa TRANS-WAP” Gralewo, Janusz Nowakowski z Gralewa. Wartość inwestycji wynosi 49 987,20 zł brutto.