Rozpoczęcie roku szkolnego

Opublikowano 2022-09-01 08:47:46. Artykuł wyświetlono: 338 razy.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Dyrektorzy Szkół, Szanowni Państwo, dziś uroczyście rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023.

Każdy początek niesie ze sobą nowe wyzwania, zarówno dla Was Drodzy uczniowie, jak i dla nauczycieli, pedagogów oraz rodziców.

Drodzy Nauczyciele! Praca, którą wykonujecie jest ważna i nieoceniona. Wierzę, że Wasze oddanie i zaangażowanie zaowocują jeszcze lepszymi wynikami nauczania i rozwojem Waszych wychowanków.

Drodzy Uczniowie! Dziś ponownie stajecie przed ogromną szansą zdobycia wiedzy, rozwoju pasji i zainteresowań, odkrywania swoich unikatowych talentów- i mam nadzieję, że z tej szansy skorzystacie.

Wszystkim Państwu, którzy tworzycie społeczność naszych gminnych szkół, życzę wszelkiej pomyślności, zrealizowania zamierzonych celów, radości i satysfakcji. Niech wszystkim Państwu przyświeca idea, że Wasze zaangażowanie i oddanie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Niech ten rozpoczynający się rok szkolny będzie dla nas wszystkich udany i pomyślny.

Wójt Gminy Rybno
Tomasz Węgrzynowski