www.gminarybno.pl

Drukuj

Tak się bawią Żabiny

Opublikowano 2012-09-07 09:44:57. Artykuł wyświetlono: 3390 razy.

Tego lata w Żabinach odbyły się dwa festyny rodzinne, które zorganizowała rada sołecka na czele z sołtysem Felicją Zdunek, radny Eugeniusz Wierzbicki oraz chętne panie ze wsi Żabiny.

Pierwszy odbył się 21.07.2012r. Na początku wystąpiła SCHOLA prowadzona przez Panią Sylwię Michalską oraz gościnnie zespół ECHO ze Skurpia. Były ciekawe konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Oprawę muzyczną zapewniła jak zawsze fantastyczna i niezastąpiona Pani Sylwia Michalska.

Drugi festyn pod hasłem ZAKOŃCZENIE WAKACJI odbył się 01.09.2012r. Tym razem było sporo atrakcji dla najmłodszych, ponieważ została wypożyczona dmuchana zjeżdżalnia i basen z piłeczkami. Dzieci były zachwycone, a nad bezpieczeństwem czuwały Panie nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Żabinach. Nie zabrakło również słodkości i innych smakołyków , które przygotowały chętne Panie. Wszyscy wesoło się bawili, a teraz czekamy na kolejne WAKACJE.

Tekst i fot. Felicja Zdunek
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka