Zaproszenie na warsztaty malarskie

Opublikowano 2024-10-11 10:20:14. Artykuł wyświetlono: 61 razy.

Serwisu Informacyjny Syla, serdecznie zaprasza na wyjątkowe Warsztaty Malarskie „Dla Niepodległej”, które odbędą się 10 listopada 2024 roku w Domu Seniora w Rybnie. Wydarzenie organizowane z okazji 10-lecia działalności serwisu skierowane jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci, a jego celem jest uczczenie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez artystyczną ekspresję.

Pod okiem doświadczonej instruktorki Anity Zawadzkiej z pracowni PEONIA-ART, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję stworzyć własne prace malarskie inspirowane ideą „Niepodległej Polski” oraz wartościami, które symbolizują słowa „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Warsztaty stanowią nie tylko okazję do rozwijania umiejętności plastycznych, ale także do pogłębienia refleksji na temat historii naszego kraju oraz wspólnego świętowania niepodległości.

Szczegóły wydarzenia:
Data: 10 listopada 2024 r.
Godzina: 15:00–17:00
Miejsce: Centrum Kultury w Rybnie
Liczba miejsc: maksymalnie 20 osób (zarówno dorośli, jak i dzieci)
Koszt udziału: 20 zł/osoba
Zapisy: do 9 listopada 2024 pod numerem telefonu 506 231 242

Warsztaty będą wyjątkową okazją, by w kameralnej grupie, pod okiem profesjonalistki, oddać się twórczości artystycznej. Motywem przewodnim będzie patriotyzm, a wykonane prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w Centrum Kultury w Rybnie, która potrwa przez tydzień. Po zakończeniu wystawy, każdy uczestnik będzie mógł zabrać swoje dzieło do domu, by dumnie ozdobić nim domową przestrzeń.

Podczas warsztatów, jak i po ich zakończeniu, uczestnicy będą mogli skosztować pysznego poczęstunku. To doskonała okazja do integracji i rozmów w przyjaznej atmosferze. Całość wydarzenia będzie mieć charakter rodzinny, co podkreśli wspólną celebrację tej ważnej rocznicy w gronie zarówno najmłodszych, jak i starszych mieszkańców gminy Rybno.

Warsztaty organizowane są przez Serwis Informacyjny Syla, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie działalności. Współorganizatorami wydarzenia są Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, Dom Seniora w Rybnie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie. Partnerami akcji są Koło Gospodyń Wiejskich Rumian, Sołectwo Rybno oraz sołtys wsi Rumian – Elżbieta Rozentalska.

Warsztaty malarskie „Dla Niepodległej” to doskonała okazja, aby w twórczy sposób uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, integrując społeczność lokalną oraz propagując wartości patriotyczne w sztuce. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa oraz osoby, które chcą spędzić czas w kreatywny i wspólny sposób!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz