www.gminarybno.pl

Drukuj

Eurostyl Rybno mistrzem w Bubble Football

Opublikowano 2015-06-23 10:21:13. Artykuł wyświetlono: 2631 razy.

W niedzielę, 21 czerwca o godz. 12:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Koszelewach odbył się turniej Bubble Football w piłkę nożną o puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego.

W turnieju udział wzięło pięć drużyn: Tytani Rybno, Eurostyl Rybno, Radni z Gminy Rybno, Kar-Hand Video oraz Master’s Gigant’s – Jan Rozentalski.
Zawody otworzył wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który życzył wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji w pierwszym takiego typu turnieju w województwie warmińsko – mazurskim. Pięć zespołów zagrało systemem „każdy z każdym” dwa razy po 6 minut. Po pięciogodzinnej rywalizacji wyłoniono najlepszą drużynę zawodów – Eurostyl Rybno. Drugie miejsce zajęli – Tytani Rybno, trzecie – Kar-Hand Video, czwarte – Master’s Gigant’s – Jan Rzentalski i piąte – Radni z Gminy Rybno. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik najmłodszej drużyny – Tytanów – Mateusz Meller, który strzelił cztery bramki. Medal dla najśmieszniejszego zawodnika przypadł Grzegorzowi Rozentalskiemu, który reprezentował radę gminy Rybno. Puchary dla wszystkich drużyn, medale oraz wyróżnienia wręczali – Tomasz Węgrzynowski, Barbara Kornelska i Czesław Mederski.

Główni organizatorzy turnieju – firma MaxBall – Mateusz Leśniewski wraz z Markiem Pająskim serdecznie dziękują dyrektor SP w Koszelewach Barbarze Kornelskiej za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego oraz orlika.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka