www.gminarybno.pl

Drukuj

Konkurs na plakat

Opublikowano 2012-12-07 11:52:03. Artykuł wyświetlono: 1202 razy.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Działdowie, Urząd Miasta w Działdowie oraz Starostwo Powiatowe w Działdowie ogłaszają konkurs plastyczny na plakat związany tematycznie z ochroną zdrowia przed następstwami zdrowotnymi palenia tytoniu w ramach ogólnopolskiego projektu „Odświeżamy nasze miasta” oraz kampanii „Jesteś w strefie wolnej od dymu tytoniowego” skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu działdowskiego.

Celem konkursu jest m. in. pozyskanie nowych projektów i wykorzystanie ich jako formy przekazu w działaniach edukacyjnych, kształtowanie postaw odpowiedzialności za własne zdrowie i swoich bliskich, upowszechnianie mody na niepalenie i zwiększenie wiedzy na temat szkodliwości dymu tytoniowego.

Do konkursu należy zgłosić prace malarskie i rysunkowe wykonane w formacie A3 na papierze lub kartonie. Prace muszą być opatrzone godłem umieszczonym na rewersie pracy. Każda osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Do pracy należy dołączyć kopertę opatrzoną godłem takim samym jak na pracy, zawierającą dane uczestnika (imię, nazwisko, wiek, adres, nazwę szkoły i jej adres oraz w przypadku uczestników niepełnoletnich – zgodę przedstawiciela ustawowego dziecka na udział w konkursie).

Więcej szczegółów w REGULAMINIE konkursu.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka