www.gminarybno.pl

Drukuj

Najlepsi z najlepszych – nagrodzeni uczniowie naszej Gminy

Opublikowano 2017-03-23 12:26:10. Artykuł wyświetlono: 1902 razy.

W dniu 23 marca br. 34 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymało z rąk p. Tomasza Węgrzynowskiego Wójta Gminy Rybno stypendia naukowe za wysokie wyniki w nauce. Warunkiem otrzymania nagrody było uzyskanie co najmniej bardzo dobrej oceny zachowania oraz w szkole podstawowej oraz gimnazjum średniej ocen min. 5,50, w liceum- 5,00 oraz i w szkole zawodowej 4,50.

Nagrodzeni uczniowie nie tylko wyróżniają się w nauce, ale również reprezentują z sukcesami swoje szkoły oraz Gminę Rybno w licznych zawodach i konkursach, udzielają się w działalności samorządów uczniowskich, grup wolontariackich, drużyn harcerskich i kół przedmiotowych.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i ich rodzicom oraz dziękujemy nauczycielom i dyrektorom szkół za wspaniałą pracę, uwieńczoną licznymi sukcesami podopiecznych.

A oto wyróżnieni uczniowie:
1. Ankiewicz Oliwia- średnia 5,7, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach
2. Bach Weronika- średnia 5,64, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
3. Chała Patrycja- średnia 4,83, zachowanie wzorowe- ZSZ w Rybnie
4. Chylińska Paulina – średnia 5,56, zachowanie wzorowe- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
5. Chylińska Zuzanna- średnia 5,80, zachowanie bardzo dobre- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
6. Chyrzyńska Amelia- średnia 5,91, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
7. Ciechowicz Laura- średnia 4,75, zachowanie wzorowe- ZSZ w Rybnie
8. Karbowska Agata- średnia 5,91, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
9. Kempkowska Wiktoria- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
10. Kleist Natalia- średnia 5,22, zachowanie wzorowe- Liceum Ogólnokształcące im. Bp. Jana Chrapka w Rybnie
11. Kliniewska Justyna- średnia 4,60, zachowanie bardzo dobre- ZSZ w Rybnie
12. Komorowski Damian- średnia 4,70, zachowanie bardzo dobre- ZSZ w Rybnie
13. Lelińska Karolina- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
14. Loźniewska Julita- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
15. Maciejewski Mikołaj- średnia 5,55, zachowanie bardzo dobre- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
16. Michalska Julia- średnia 5,62, zachowanie wzorowe, Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
17. Monczkowska Kinga- średnia 4,83, zachowanie wzorowe- ZSZ w Rybnie
18. Orzechowska Anna- średnia 6,0, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
19. Pisarski Filip- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
20. Rogoziński Krzysztof- średnia 4,86, zachowanie wzorowe- ZSZ w Rybnie
21. Rogożyńska Agata- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Liceum Ogólnokształcące im. Bp. Jana Chrapka w Rybnie
22. Rososińska Agnieszka- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
23. Rozentalska Anna- średnia 5,73, zachowanie wzorowe - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
24. Rozentalska Marta- średnia 5,73, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
25. Rucińska Weronika- średnia 5,73, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
26. Sokołowska Zuzanna- średnia- 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
27. Staszyńska Iwona- średnia 5,50, zachowanie wzorowe- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
28. Stepnowska Emilia- średnia 5,81, zachowanie wzorowe- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
29. Szumilak Agata- średnia 5,55, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
30. Tara Jakub- średnia 5,54, zachowanie wzorowe- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
31. Tomaszewska Marta- średnia- 5,64, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
32. Uzarska Paulina- średnia 5,73, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
33. Wieczorek Alicja- średnia- 5,64, zachowanie wzorowe- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
34. Zakrzewska Natalia- średnia 5,57, zachowanie wzorowe- Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu
 




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka