www.gminarybno.pl

Drukuj

Toruń - Dni Drwęcy

Opublikowano 2016-06-09 10:23:31. Artykuł wyświetlono: 1727 razy.

W sobotni poranek tj. 04.06.2016r. drużyna z gminy Rybno pojechała do Torunia w ramach obchodów XXXII DNI DRWĘCY.

Była to impreza plenerowa dla mieszkańców regionu dorzecza Drwęcy podczas której na licznych stoiskach i warsztatach były prezentowane treści o tematyce ekologicznej, turystycznej, rekreacyjnej. Nasza drużyna mogła skorzystać z różnych atrakcji tj. rejs statkiem po Wiśle, pokazy hydroodrzutowe, zwiedzanie ujęcia wody w Lubiczu, konkursy sportowe i wiedzowe. Nasz zespół w składzie :AGATA SZCZEPAŃSKA, KACPER SZCZAWIŃSKI, JAKUB GÓRALSKI, BOŻENA ROZENTALSKA, HANNA BEM, CZESŁAW MEDERSKI, SYLWESTER KASPROWICZ w zawodach sportowych zajęła pierwsze miejsce pokonując drużynę z Torunia i inne. Gratulacje!!!

Na obchodach wystawiliśmy swoje stoisko zaopatrzone w gadżety o Rybnie. Zainteresowanie było ogromne. Większość zwiedzających dopytywała się o walory turystyczne, krajoznawcze i położenie naszego regionu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować naszą małą „ojczyznę”.

Nadesłała: Hanna Bem
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka