www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzieci poznawały przedszkole

Opublikowano 2015-09-09 11:33:17. Artykuł wyświetlono: 2106 razy.

Zajęcia dla dzieci i rodziców przeprowadzone w czerwcu i lipcu miały pomóc dzieciom w poznaniu przedszkola oraz wyeliminowaniu stresu adaptacyjnego.

Podczas wakacji przeprowadzono prace remontowe mające na celu przygotowanie dodatkowych pomieszczeń na potrzeby przedszkola. Roboty budowlane przeprowadzili pracownicy robót publicznych pod nadzorem pracownika UG Wiesława Szczawińskiego. Ogólna powierzchnia użytkowa dodatkowych pomieszczeń wynosi 69,5 m2.
Za pieniądze pozyskane od sponsorów zakupiono radiomagnetofon, układanki edukacyjne, puzzle, klocki, lalki, wózki dla lalek, domek dla lalek, samochodziki, pojemniki, wycieraczki oraz rolety na okna w nowopowstałej sali zajęć, ręczniki do łazienki dla dzieci oraz woreczki do kapci. W pracach remontowych pomogli rodzice: Mariusz Borowski, Rafał Jabłonowski, Rafał Jabłoński, Marcin Kanicz, Rafał Karczewski, Piotr Szczepański, Natalia i Robert Witkowscy, Marlena i Marek Zielińscy.
Dzięki utworzeniu trzeciego oddziału od września 2015 roku do przedszkola uczęszczają wszystkie chętne dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka