Ruszył przetarg na modernizację SUW Rybno

Opublikowano 2018-10-24 15:09:03. Artykuł wyświetlono: 1963 razy.

W dniu 24.10.2018 r. ogłoszono przetarg na realizację inwestycji pn. „Wymiana i przebudowa instalacji technologicznej uzdatniania wody wraz z rozbudową układu technologicznego o zbiorniki retencyjno-wyrównawcze z układem pompowym II-go stopnia w istniejącej Stacji Uzdatniania Wody (SUW) w miejscowości Rybno”.

Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych, sanitarnych i elektrycznych związanych z wymianą i przebudową instalacji technologicznej uzdatniania wody wraz z rozbudową układu technologicznego o zbiorniki retencyjno-wyrównawcze z układem pompowym II-go stopnia w istniejącej Stacji Uzdatniania Wody (SUW) w miejscowości Rybno.

Inwestycja jest realizowana z udziałem środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województw Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020.

Otwarcie ofert przetargowych odbędzie się w dniu 08.11.2018 r. o godzinie 12:15 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno.

Zapraszamy do składania ofert.

Szczegóły dotyczące przetargu opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej

Powiązane artykuły: