22 wrzeÅ›nia w Warszawie miaÅ‚ miejsce I Zlot WartoÅ›ciowych SzkóÅ‚, w trakcie którego szkoÅ‚y otrzymywaÅ‚y pamiÄ…tkowe certyfikaty wdrożenia 1 etapu Modelu WartoÅ›ciowych SzkóÅ‚- Åšwiadomy Nauczyciel.
Obwieszczenie Wójta Gminy Rybno w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o planowanym terminie, w tym godzinie rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejscu polowań zbiorowych w sezonie 2021/2022 w kole łowieckim "Dzik"
Szanowni PaÅ„stwo. Aktualnie trwajÄ… prace nad opracowaniem strategii rozwoju (strategii terytorialnej) Partnerstwa PoÅ‚udniowe Mazury, w skÅ‚ad którego wchodzÄ… Gminy poÅ‚ożone na obszarze powiatów: dziaÅ‚dowskiego, nidzickiego, szczycieÅ„skiego i piskiego oraz wymienione wyżej powiaty.
Rada Nadzorcza spóÅ‚ki Warmia i Mazury Sp. z o.o., zarzÄ…dzajÄ…cej Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury w Szymanach, powoÅ‚aÅ‚a na stanowisko prezesa zarzÄ…du Wiktora Wójcika. Kadencja dotychczasowego prezesa - Tomasza KÄ…dzioÅ‚ki, który peÅ‚niÅ‚ tÄ™ funkcjÄ™ od 2018 roku, zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ w sierpniu.
W dniu 12.09.2021 r. Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw ZwierzÄ…t z DÄ…brówna przy wspóÅ‚pracy z GminÄ… Rybno w ramach projektu „Nadjeżdża sterylkobus – mobilna sterylizacja psów i kotów” po raz kolejny zorganizowaÅ‚a w Rybnie akcjÄ™ darmowej sterylizacji oraz czipowania zwierzÄ…t w specjalnie przygotowanym do tego sterylkobusie.
Zapraszamy na Europejskie Dni Dziedzictwa "Plince z okrasą...- plenerowe warsztaty kulinarne" - już w najbliższą sobotę 18 września od godz. 15 w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.